SARAJISHVILI V.S.O.P. 700ML

159,90 zł
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brandy Sarajishvili VSOP to brandy, ktore jest kompozycją destylatów z gruzińskich winogron. Brandy dojrzewa przez okres 8-10 lat lat w dębowych beczkach co nadaje temu trunkowi gładki, czysty i wyważony aromat.

Brandy Sarajishvili VSOP to brandy, ktore jest kompozycją destylatów z gruzińskich winogron, z których najstarsze maja ponad 12 lat. Brandy dojrzewa przez okres 8-10 lat lat w dębowych beczkach co nadaje temu trunkowi gładki, czysty i wyważony aromat. W tym brandy dominuje nuta korzenna, ale i także mód, czarna herbata oraz piernik. Klasycznie herbaciano-bursztynowa barwa charakteryzuje ten trunek jako doskonale wyważoną, a zarazem intensywną brandy.

Brandy Sarajishvili VSOP - smak ukryty w bursztynie

Brandy Sarajishvili VSOP to alkohol, który przez 8-10 lat dojrzewa w dębowych beczkach. W finalnej wersji uzyskuje elegancki bursztynowy kolor. Brandy to charakteryzują gładkie i wyważone aromaty.

W brandy Sarajishvili VSOP dominuje nuta korzenna, ale wyczuwalne są m.in. czarna herbata, piernikowe podbicie czy miód wrzosowy. Całość daje nam wspaniały smak przypominający kolonialny skład z korzeniami.

Sarajishvili VSOP - jak odbywa się produkcja brandy?

Produkcja brandy Sarajishvili VSOP produkowane jest z wina gronowego. Starannie wyselekcjonowany materiał poddawany jest destylacji. Świeżo wydestylowana brandy Sarajishvili VSOP jest rozlewana do 250-400 litrowych beczek.

Po tym procesie Sarajishvili przez kolejne lata starzeje się (a w zasadzie szlachetnieje), uzyskując specjalny aromat i smak z którego słynie brandy Sarajishvili. Sprawdź, dlaczego to brandy uznawane jest za wyjątkowe. Sarajishvili VSOP w najlepszej cenie znajdziesz w sklepie Kocyk Exclusive!

10 Przedmioty
Moc alkoholu
40,00%
Kraj pochodzenia
Gruzja
Zawartość alkoholu
40%

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieje 12 innych produktów w tej samej kategorii)

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło