Brandy Sarajishvili Vintage 1945

8 900,00 zł
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Brandy Sarajishvili Vintage 1945 należy do serii wyjątkowych i unikalnych destylatów rocznikowych, pochodzących z Gruzji od producenta Sarajishvili. Vintage 1945 to złocisko-herbaciana propozycja zapewniająca wyjątkowe doznania gruzińskich rarytasów.

Brandy Sarajishvili Vintage 1945 – smak

Aromat Brandy Sarajishvili Vintage 1945 jest bardzo wyrazisty, ale gęsty i zdecydowanie słodki. Przynosi na myśl konfiturę z pomarańczy i pigwowca połączoną z karmelem, mleczną czekoladą, miodem i świeżo wypieczonym ciastem. W smaku jest to brendy miękka i słodka, można nawet powiedzieć owocowo-korzenna, która smakuje delikatnymi suszonymi kwiatami, skórką chleba, miodem i ma posmak tytoniu. Finisz jest długi i bardzo bogaty, stanowi idealny balans dla całości, pozostawiając na podniebieniu smak propolisu, rodzynek i curry.

Produkcja Brandy Sarajishvili Vintage 1945

Ten niezwykły trunek powstał z bardzo starannie przechowywanych i wybranych destylatów z dębowych beczek. Subtelny proces tworzenia serii Vintage przypomina bardziej sztukę, niż tradycyjną produkcję alkoholu. Ekskluzywna seria, do której należy Brandy Sarajishvili Vintage 1945 produkowana jest z konkretnego rocznika, a więc w efekcie otrzymujemy limitowaną ilość butelek.

10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieje 1 inny produkt w tej samej kategorii)

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło